گسست عاطفی!

چند روز قبل از سرکار برمیگشتم. خسته و آویزون بودم. ام-پی-تری رو هم گذاشته بودم تو گوشم و ابی داشت به آرامی آواز میخوند. سر خوردم توی آسانسور و تکیه دادم به دیواره. چشمام رو بستم و داشتم به یه دوش آب گرم فکر میکردم که آسانسور دینگی کرد و درش باز شد و ناگهان جلوی پام یه چیز مشکی دیدم. از اونجایی که آمادگی نداشتم کلی شوکه شدم و ترسیدم. بعد متوجه شدم این موجود سیاه سگ همسایه کینگه که داشت برای هواخوری بعد از ظهر میرفت. خلاصه آقای همسایه عذر خواهی کرد و من هم از ترسیدنم عذرخواهی کردم و کینگ سیاه و ناز رو کمکی نوازش کردم و رفتم خونه.
این ماجرا گذشت تا امروز صبح که سرکار میرفتم منتظر آسانسور بودم که دیدم کینگ از سمت غربی داره میاد که بره پایین پو کنه! ولی به طرز عجیبی غریبی میکرد و تا وقتی آقای همسایه نیومد وارد آسانسور نشد. وقتی هم وارد آسانسور شد فوری نشست زیر پای صاحبش. با آقای همسایه های و هی (نسخه غربی سلام علیک) کردم و بعد فوری گفت: که کینگ خیلی سگ خوب و مودبیه. گفتم: میدونم. ادامه داد: اونروز که شوکه شدی بردمش حموم و کینگ خیلی شاکی بود ولی الان کاملا تمیزه و بوی خوب میده. گفتم:‌ نه من اصلا بخاطر کثیفی و اینا نبود که خودم‌رو عقب کشیدم فقط تو خیالاتم بودم و انتظار دیدن چیزی رو جلوی پام نداشتم اینه که شوکه شدم. خلاصه که فکر میکنم اینکار من کلی باعث سوءتفاهم شده و حالا صاحبش زیاد مشکلی نیست ولی این جناب کینگ واقعآ سگ خوشگلیه (با موهای بلند یکدست سیاه و براق  و دو تا چشم که معصومانه آدم رو نگاه میکنه) و من خیلی ناراحت شدم که از من اینطوری فاصله میگیره. خلاصه امروز رفتم براش یه کادوی سگی خوشگل خریدم که شب ببرم در همسایه بهش بدم بلکه این رابطه گسسته عاطفی رو بشه ترمیم کرد!

 

/ 8 نظر / 2 بازدید
فاطمه

گفتم که موتور سرچها بهتر میفهمند حال ادمها را این روزها و شاید سگها مهربان تر شده اند این روزها با دلتنگی هامان که میشود با یک کادو ساده گسست ها را پاک کرد از حافظه ی دردناکشان...

عادله

خوششششش به حال سگه ![نیشخند]

reconsiliation

به این میگن ریکانسیلیشن. یعنی دوستی که به فنا رفته رو سعی کنی ترمیم کنی. ببینم زیاد سوار آسانسور میشی؟ میگن طرفای خارج و اونورا یه خورده خطر ناکه!!!!! D

آفتابگردون

سگا حس عجیبی دارن. زیادی میفهممن و من عاشقشونم. چقدر کیف کردم که اینقدر برات مهمه که براش چیزی گرفتی و میری که دوباره باهات دوست [قلب]شه.

ترانه

من هم چندتایی از این دوستیهای گسسته دارم. که بدون هیچ دلیلی اتفاق افتاده.[ناراحت]

ilia

بیچاره ترسیده باز ببرنش حموم چرکاشو فیتیله کنن یا چشای معصومش آتیش گرفته. فکر کنم مشکل از سرکار و عاطفه گسستتون نباشه . بهتره به آقای همسایه بگی یواشتر لیف بکشه یا از شامپوی بچه استفاده کنه !

قورباغه درختي

سلام دوست خوب. من دوباره اومدم. امان از این دلتنگی های گاه و بی گاه که این روزها کمتر بین شان فاصله می افتد. [گل]

رها

حالا برای جناب سگه چی خریدی؟ میخوام ببینم در موارد مشابه چیکار باید بکنم. :)