سال داره نو میشه و من خیلی خوشحالم. هرچند که خونه تکونی هنوز نصفه و نیمه مونده و همه چی وسط خونه است الان. رفتم ماهی قرمز و سبزه خریدم. امسال آقا خداوردی خیلی جاش خالی بود که بیاد کمک و آقای همسر هم که سرکلاس بود. دیروز هم من اضافه کاری داشتم و سر کار بودم. امروز رو برخلاف همیشه که وقتی شروع میکنم به تمیز کاری تا تموم نشه آروم ندارم با آرامش و منقطع تمیز کردم. نتیجه‌اش اینه که فقط آشپزخونه تموم شد و یک کمد. خیلی خسته‌ام ساعت یک نصفه شبه.

/ 6 نظر / 2 بازدید
قورباغه درختی

منم خوشحالم از خريد اومدم از بين مردم که برای عيد دارن همه چی می خرن. الانم منتظر همخونه ام که بريم بقيه خريد رو انجام بديم و بعد هم ادامه خونه تکونی. اميدوارم عيد خوبی برای همه مون باشه.

پيام

سلام.سال نوت مبارک .هميشه شاد باشين

بدون نام ۱

برات سال خوبی همراه با آرامش آرزو ميکنم.خوش باشی

ققنوس

با عرض سلام خدمت آتوسا خانم محترم و گرامی فرا رسیدن نوروز باستانی را خدمت شما و عزیزانتان تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم سال نو برایتان سالی پر از شادی و موفقیت و سلامت و محبت و عشق باشد. از جانب من به همسرتان هم سلام برسانید و سال نو را خدمت ایشان نیز تبریک بگوئید. با تقدیم احترام ققنوس پ.ن.: خسته نباشید از این همه کار و خانه تکانی.

امير مسعود

بعد از خسته نباشی (که البته ازش احساس خوبی بهم دست نميده ولی کاريش نميشه کرد گريتينگه مثلا نـــــــــــــــــــــــــــــــــه ؟ ) ولی خداييش بعد از اينکه کارها رو يکی يکی و به اون ترتيبی که تو مغزت در حين کار بهشون فکر می کنی انجاام دادی ؛ پشتت رو ميدی عقب و دستهات رو تا جايی که توان داری می کشی وبعد می شينی چايی يک نصفه شب رو می نوشی آخ يه احساس خوب بهت دست ميده .خستگی پر ؛خستگی که پر نداره ؛ آتوسا خبر نداره . در ضمن از فردا يه عالمه سعی ميکنم کانکت بشم و يه عالمه برات کامنت بزارم و يه عالمه اراجيف ب ٍآپم .

شيگاتسو

سلام خسته نباشيد مطالب خيلی زيبا جالب و.............نوشته ايد يه جورايی حس عيد و منتقل می کنه موفق باشيد سال نو مبارک