برای چندین شب متوالی خواب برف میبینم و در سرمای برف غرق میشم. انگار که خلاصی نیست از این سفیدی مطلق و این احساس منجمد شده. این روزها خیلی احساس تنهایی میکنم و هیچ جایی نیست که بتونم درددلم رو ببرم و غصه‌هام رو. همسر که به اندازه کافی دردسر داره با درس و کالج و دیگه کی هست که بخوای باهاش حرفات رو بزنی؟ فقط تنهایه که سرد و ساکت همه جا رو فرا گرفته. در کنار این احساسات سرد و زمستانی مجبورم نقاب لبخند و سرزندگی به صورت بزنم و برم سرکار و به همکارام لبخند بزنم و از خوبی هوا (که انصافاً آفتابی قشنگیه)‌ حرف بزنم. بیشتر نه از این جهت که کسی نیست که گوش بده بیشتر از این جهت که یه پروفشنال زندگی شخصیش رو سرکار نمیبره، از اون جهت که سرکار باید به دیگران انرژی و نیرو تزریق کرد،‌ و از این جهت که سرکار باید فقط از کار گفت.
اما گاهی باید خستگی رو گفت. باید تنهایی رو گفت تا از ابهتش و عظمتش کم بشه. باید درددل کرد گاهی حتی با یک صفحه سفید کاغذ. میدونم تنهایی رو کاهش نمیده. میدونم عوضش نمیکنه اما نمیخوام بکارمش توی صفحه ذهنم و بذارم همینطور رشد کنه. 
گفتن همه اینها مسخره است. من خوبم یا خوب بودم یا خوب خواهم شد. فقط زمان لازمه.

 کاش فکر نکنم. نباید فکر کنم اینطوری زندگی زیباتر به نظر میرسه

/ 8 نظر / 3 بازدید
ترانه

چه جالب،من تابحال خواب برف ندیدم . عوضش تا بخوای خواب شناکردن و استخر میبینم.شاید سردت میشه،اتاقت سرد نیست؟بعد هم خب تنهایی،اینجا بنویس.ما همه گوش میدیم.[لبخند] برای وزن کم کردن هم پروتئین بار بگیر بخور بجای یک وعده غذا.

عادله

منم این روزا خیلی احساس تنهایی می کنم

آفتابگردون

منم تو همین روزا بسر میبرم. منم با وجودیکه هوا اینجا بهاری بهاریه.....پر از گل و روح زندگی یه چیزی اون ته دلم هست که نمیتونم آروم بگیرم.... بحرحال همونطور که میگی زمان لازمه.... تازه من نمیتونم برم تو مدیریت وبلاگم تا بتونم چیزی بنویسم ......شماها به نظر میرسه مشکلی ندارین.......

رها

آخی... خب بیا پیش خودم. [ماچ]

رها

دیگه اتاقم خوشگله. بیا ببینش یه روز. [لبخند]

سارا2

سلام آتوسا جان این جور روزها واین نوع احساسات وتنهایی ها برای همه ماها هرجای دنیا که باشیم پیش می یاد در کنار خانواده یا دور از آنها.وگاهی بعضی دردها هست که به هیچکس حتی نزدیکترین هم نمیشه گفت .به نظر من یک وبلاگ با نام مستعار وجوری که هیچ آشنایی پیدات نکنه درست کن ودردهات را آنجا بنویس وحتما همدردهای زیادی پیدا خواهی کرد یعنی وقتی مشکل را کامل به زبان بیاری یا بنویسی می بینی خیلی ها هم تجربه اش کرده اند وممکنه از تجربیات خودشون برات بنویسند.

منم خواب دیدم این چند شبه چند بار که سگ یکی از فامیل هامون همه شد داره دنبالم میذاره. و من یه دختر بچه بغلم دارم و ازش فرار میکنم و صداش همه ش میچه تو گوشم.

سورنا

خواب برف دیدن اونم به صورت پیاپی یک نشانه از قسمت های عمیق ناخودآگاه توست شاید (بارش برف) یک جور اعتراض آرام ناخودآگاه توست احتمالا این روزها چالش‌های زیادی با خودت داری یا اینکه برخی اتفاقات و حوادث اخیر ذهن تو را در اعماق ناشناخته ناخودآگاهت هل داده به هر حال حرکت سریع از زندگی سطحی به اعماق ناخودآگاه زیاد خوب نیست کمترین عوارض آن افسردگی های موقته که اگه ادامه پیدا کنه می‌تونه دردسرساز شه. راستی بلاگت خیلی راحت و صمیمیه خوشم اومد تبریک می‌گم. [گل][خداحافظ]