لطفاْ به من نگو!

لطفاْ به من نگو که آخر قصه چیزی نیست. من نمیخواهم باور کنم حرفت را. من حتی اگر یک‌میلیارد‌و‌شانصد پنجاه‌و‌هشت بار هم این قصه را خوانده باشم و آخرش به هیچ رسیده باشم برای بار یک میلیارد و شانصد پنجاه و نهمین بار دلم میخواد پایان این قصه را خوب تصور کنم.

به من نگو که آخر همه عشقها عادت میشوند. من میخواهم باور کنم که عشقی هست که هیچوقت رنگ عادت به خودش نمیگیرید و هیچوقت تمام نمیشود یا کهنه.

به من نگو که فرقی نمیکند. به من نگو که همه کارها یک نتیجه دارند و همه بی‌نتیجه‌ هستند. من میخواهم باور کنم که فرق میکند اگر من دستم را برای گرفتن دست تو دراز کنم.

به من نگو حداکثر من همین است. به من نگو که چیز بیشتری نخواهم بود. به من نگو که نمیتوانم. من میخواهم باور کنم که میتوانم به آسمان برسم و میتوانم یک دانه در حال رویش باشم و میخواهم باور کنم که میتوانم.

به من نگو که من زیر صورت شرقی‌ام یک غربی هستم و نگو که نمیفهمم دردهای تو را و نگو که بهتر است گلیم خودم را از آب بیرون بکشم. نگو که من حداکثر از پس خودم برمیایم. حتی اگر همه حرفهایت راست هم باشد اینها را به من نگو لطفاْ.

به من نگو هیچ اتفاقی نمیفتد. نگو که همیشه همینطور بوده است و همیشه همینطور خواهد بود و نگو که من برگم در باد. نگو که همین است و جز این نیست. نگو بی‌معنی است. نگو بی‌دلیل است. نگو نقشی بیشتر از این روی صحنه گیتی نصیب من نخواهد شد.

لطفاْ با دیدن موریل اسمیث به من نگو که سرانجام من این خواهد بود. این دفتر کار، این پست و این لباس. نگو که سرانجام من یک مقام خوب در یک شرکت خوب خواهد بود. من شبیه موریل اسمیث نیستم و قدم یک‌متر و هفتاد‌ و پنج‌هفت سانتی متر نیست و لاغرو ترکه‌ای هم نیستم و موهای بولوند هم ندارم. من موهایم سیاه است و قدم یک متر و پنجاه و شش‌ونیم سانتیمتر است و دلم میخواهد که سر انجام بهتری داشته باشم.

به من نگو که سرانجام من یک کار معمولی، یک زندگی معمولی،‌ یک عشق معمولی، یک بچه معمولی و یک مرگ معمولی خواهد بود. من میخواهم سرانجام بهتری داشته باشم.

این چیزها را لطفاْ دیگر به من نگو.

/ 18 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آتوسا به ترانه

حتماْ جايی برای رسيدن هست. بايد باشه.

رها

آره... موافقم. جايی هست. اگه باور داشته باشی.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قورباغه درختي

آخر خط اونجاييه که آدم خودش باورش بشه همچين اتفاقايی می افته. من خسته ام از اينکه سالهاست به خودم می گم نه اينجوری نيست عشق و اتفاق و لحظه و عطر جاودانگی هست و همه چيزای خوبی که تو خواستی اما آتوسا جان دارم باور می کنم که واقعيت چيز ديگری است بی رنگ و لعابه با اين احوال اون لحظه ای که فکر کنم زندگيم معمولی شده دق می کنم. شاید واسه همینه که آدما صورتشون رو با سیلی سرخ نگه می دارن

هيچ کس

هيچ کس نمی دونه که زندگی واقعا همينه يا ی شه قشنگ تر باشه!!فقط می شه اميدوار بود.. و با همين اميد بازی کرد.. که شايد بهتر باشه... فقط شايد...

شمسی خانوم

اینایی که تو گفتی معمولی بودنه! معمولی بودن هنره آتوسا جونم... مايی که غير معمولی داريم زندگی می کنيم داريم زجر می کشيم. معمولی بودن يعنی عاشق بودن، مفید بودن، مهربون بودن، موثر بودن، معجزه بودن، زندگی کردن، زندگی کردن...

ilia

افسانه ی پاندورا که يادته ؟! چاره چيه ؟ حالا می آی ايران و ...

ilia

افسانه ی پاندورا که يادته ؟! چاره چيه ؟ حالا می آی ايران و ...

مژده

من با شمسی صد در صد موافقم. اينکه خيلی وقتها معمولی نبودم به هر دليلی خيلی عذاب آورتره... من دلم ميخواد يه دختر معمولی باشم. با يه زندگی معمولی. يه عشق معمولی... و فکر ميکنم اين نرمال بودن رو دوست دارم.

sandman

مال تو اين جوريه .... من يکی هر چيزيم عادی بوده ... عشقم هميشه جاودانه است .... شايد خنده دار باشه ها ولی واقعآ هست . خوب باشی راسی حتمآ به من سر بزن .

کتبالو

هی..بگذار بهت بگم. هر عشقی رنگ عادت می گيره. اونی که رنگ عادت نمی گيره خود عشقه.