۱- از کتابخانه عدد سی‌دی موسیقی بدون کلام گرفته‌ام. اولی اسمش صحراست. موسیقی خوبی دارد اما پر است از صدای چهچه پرنده‌ها -مدام و بی‌وقفه- نمیدانم وسط صحرا میشود آیا آنهمه پرنده آواز بخوانند؟‌ سی‌دی را عوض میکنم. سی‌دی دوم علاوه بر صدای پرنده و جهنده و وزنده صدای دریا هم دارد. قشنگ است؟‌! نیست. سی‌دی سوم منتخبی از آثار چایکوفسکی است. مطمئن هستم از دریا و پرنده خبری نخواهد بود. کیفیتش کمی بد است اما به قشنگی موزیکش می‌ارزد. نذر کرده‌ایم البته که همه سی‌دی‌های کتابخانه را بشوریم!

۲- آن دختری که خوابیده است روی آن تخت با ملافه‌های یک‌دست سفید، در اتاقی با پنجره‌های بزرگ باز شده رو به دریا و بادی که پرده را بازی میدهد گاه و بیگاه منم. شک نکن که من هستم. آن لحظه را دیشب به خودم قول دادم.

۳- اینکه آرزویی یا خیالی فقط در دل و فکر تو موجودی داشته باشد و نه‌ هیچ جای دیگری روی این کره خاکی شاید خیلی هم بد نباشد. حد‌اقل وقت مرگت میدانی که سرت خالی از خیال و قلبت خالی از آرزو نبوده است.

 

 

/ 6 نظر / 2 بازدید
رها

چه جالب. همین نیم ساعت پیش داشتم تو اتوبوس یه چیزی در مورد چایکوفسکی می خوندم. :)

ترانه

این موزیکهایی که صدای پرنده و چرنده دارن خیلی آرامشبخشن. امیدوارم به آرزوت برسی. منظورم خوابیدن روی ملافه های سفید و اتاق رو به دریاست.[لبخند]

پاپیروس

سودائي در سر، بلوائي در دل اوهوم! :)

علی

با شماره 3 بدجوری موافقم.

حسین شکر بیگی

ممممم این مطلبت خیلی خوب بود منو یه جورایی یه جاهایی برد که دوس داشتم [گل]

بسمه تعالي هموطنان عزيز و ايرانيان مقيم خارج از كشور با اهدا سلام و آرزوي توفيق روزافزون؛ هفته¬نامه اقتصادي «گزارش بازار» با هدف شفاف¬سازي بازار ايران، هرهفته آخرين اخبار و تحليل¬ها را در بازار ايران به همراه قيمت انواع كالاها در بازارهاي لوازم خانگي، غذايي، كامپيوتر، موبايل، خودرو، مسكن و آرايشي بهداشتي و... منتشر مي¬كند. يكي از خواسته¬هاي خوانندگان اين هفته¬نامه سراسري ايران، ارايه قيمت¬ كالاها و خدمات در شهرهاي مختلف جهان است كه اين مهم با همكاري ايرانيان عزيز مقيم شهرهاي مختلف جهان قابل انجام است. لذا خواهشمند است قيمت قابل حصول براي خريداران (قيمت كف بازار) از كالاها وخدمات زير در محل زندگي خودتان را براي اين هفته¬نامه ارسال بفرماييد تا به اطلاع هموطنان در ايران و نيز از طريق سايت هفته¬نامهwww.bazarreport.com به اطلاع سايرهموطنان در اقصي نقاط جهان برسد. بديهي است از هموطناني كه در اين كار مشاركت مي¬فرمايند نه تنها با اعلام نام و شهر محل زندگي¬شان در هفته¬نامه و سايت آن، تقدير به عمل خواهد آمد، بلكه عزيزانشان در تهران به صورت افت