میخواسته بعد از جلسه دفاعیه بره از دختر همکلاسیش خواستگاری کنه.

 دختره تو اون جلسه یه مهمون داشته -دوست پسرش!

منصرف میشه.

سالها بعد به دختره گفته: آدم گاهی یه کارهایی توی زندگیش انجام میده یا بهتره بگم انجام نمیده که بقیه عمرش رو بخاطرش تاسف میخوره....

راستی جای گذشته تو زندگی حال هر آدمی کجاست؟‌!  

/ 15 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قورباغه درختي

براي من گذشته فقط حسرته به خاطرش اشک هم می ریزم! البته ککم هم از اشتباهاتم نمی گزه دلم می خواست به اون چند تا چيزی هم که نرسيدم می رسيدم تا الان راحت تر لم بدم و از زير درس در برم.

ترانه

من کارهاي زيادی کردم که نتايج دردناکی بدنبال داشته،فکر ميکنم بهش ميگن« اشتباه». ولی وقتی فکر می کنم ميبينم توی اون شرايط«من»کار ديگه ای نميتونيستم بکنم. اگر زندگی هزار بار هم تکرار شه شايد همون اشتباهات رو تکرار کنم.

اشکان

حالا اگه جايی نفس طالب و شهوت غالب شد و کاری نشد تا ثبت در دفتر اسناد رسمی با مهريه ی هزار قوی سياه تکليف چيه ؟

آتوسا به اشکان

از قديم گفتن خربزه و پای لرز و اين حرفها. باز هم همينه جای گذشته در زندگی حال.

آتوسا به اشکان

تکليف هم نداره. شايد هيجان و اشتياق و حلاوت اون نفس غالب هميشه بمونه. شايد هم پشيمونی و ندامت. اين بستگی داره که حال آدم با گذشته‌اش چطور در ارتباط باشه.

اشکان

از وقتی رفتی اونجا نيمه ی راست مغزت ميخواد نيمه ی چپو قورت بده ! منطقی ! يگه مثه خودت حرف نمی زنی ...

اشکان

می فهممش ... مشکلی نيست ... غر می زنم .

shahriyar joon

salam nemidoonam kojas shayad rast migi motmaenam toonesti ye sar bezan montazeretam

دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب دانشگاههای سراسر

از شما میخواهیم که هر جا که هستید، در مدرسه و دانشگاه، واحد های محلی دانشجویان، و یا دانش آموزان آزادیخواه و برابری طلب را تشکیل دهید و اعلام موجودیت کنید. اگر در اهداف ما شریک هستید، اگر خود را در جدال با به سیاهی و تباهی کشیدن محیط های آموزشی با ما در یک جبهه میدانید به این صف بپیوندید. با هر عقیده و مرامی که دارید خود را متعلق به دانشجویان و یا دانش آموزان آزادیخواه و برابری طلب اعلام کنید.این نام را بر خود بگذارید. همانطور که در مقابل تعرض برده داران همه بردگان شورشی اعلام کردند که ما اسپارتاکوس هستیم امروز در مقابل تعرض به آزادیخواهی همه آزادیخواهان باید اعلام کنیم که ما آزادیخواه و برابری طلب هستیم.