قاب عکس

آویخته

در قلب من

پر از عکسهای خالی شاد

بچه‌

با صورت شسته نشده

تو عاشق

من مغرور

کیکهای تولد

انگشت من

سوخته از شمع روشن....

قاب عکس

آویخته در قلب من

پر از تصویر خوشبختیِ مطلقاً هیچ

/ 15 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قورباغه درختي

اميدوارم زودتر کنکور تموم بشه من زود زود بيام اينجا رو بخونم اخی اين قطعه حس خيلی خوبی به من داد يک دفعه آدم بی هيچ دليلی احساس زنده بودن می کنه من هنوز تصميم نگرفتم اعضايم رو اهدا کنم همسرم اين کار رو کرده و به من هم توصيه می کنه اما من هنوز تصميم نگرفتم.

آتوسا به همه دوستان

دوستان عزيزم من حالم جداً خوبه. هرچيزی هم که اينجا ثبت ميشه بازتاب صادق حال من نيست. درباره يادداشت جمعه اما همه دلايل گواه بر اينکه من حق دارم.

sherry

چه شعر خوندنی ولی غمناکی

اميرحسين

من نمی‌دونم متن post قبلی ات عوض شده يا توهم می‌زنم؟ جنسيت خدا عوض شده؟

اشک

... انگار که گفته ای و اما عشق .... و بعد ... ظرف های نشسته و ترک ها و تروق ها و شکستگی های دل که قل است به فتح قاف و کوه است مثل آتوس ! جسارت نشه !

هيچ کس

اتوسای عزيز من از شما معذرت می خوام چون مخاطب من مينا بود نه شما!!! و نمی دونم چرا اشتباه کردم و خوب شد که چک کردم و فهميدم... اميدوارم من رو ببخشيد!!!

ترانه

کیفت چجوریه؟ چه رنگیه؟ یک جوری بگو که بتونم توی ذهنم تجسم کنم

مانلی

منم مثل شما اون کارت اهدا اعضا رو پر کردم و دو ساله که دارمش...با همون گزينه ۱. انتخاب بدی نيست برای وقتی که زمانی برای انتخاب نمونده!

شمسی خانوم

سلام جيگرم! (احساس پسر لاتای سرکوچه بهم دست داده با لبخند دندون نما و چشمای دودوزن!!) ولی من از اين حالتها متنفر نيستم! خيلی وقتا می خندم به اين حالتا... تو هم اين بازی رو انجام بده. ولی درستش رو، نه این جوری که من انجام دادم. يعنی بگو از چه چيزايی خوشت مياد. واقعن از چه چيزايی خوشت مياد؟

شمسی خانوم

اذيت؟ تو به اين می گی اذيت؟ بابا ای ول! کاش همه ی اذيتا اين مدلی باشن! جیگرتو! چرا من امروز اين همه هيز شدم؟!