برف می بارد

نگاهم به آسمان اما

 تهی میماند

تو که از آن بالا نخواهی افتاد

یکباره توی گرمای تن من!

هر چند که بارها

نامه نوشته باشم به خدا

که او را برایم بفرست

حساب خدا هم به تازگی دو دو تا چهار تا شده است

خدا هم خداهای فیلم های هندی!

 

/ 9 نظر / 2 بازدید

از آمدنت اگر خبر داشتمی در رهگذرت گل و سمن کاشتمی نگذاشتمی قدم نهی بر سر خاک خاک قدمت به دیده برداشتمی و.بلاگ جالبی داری. . . تو را من چشم در راهم

a

شعر قشنگی بود.از کی بود؟ خودتون؟!!

مريم

نگو خدارار خوش نمياد

پيام

سلام.قشنگ بود .خدای فيلمای هندی

رسول رخشا

خوب بود آرام باشيد

شمسی خانوم

آخ آخ!!! سلااااااااااااام! دلم چقدر تنگ شده بود! چقدر قشنگ بود! من هم گاهی همين فکر رو می کنم. خدای فيلم های هندی! من هم گاهی باهاش دعوام می شه.... خيلی قشنگ بود!

amir masoud

تا باور بهار یک فصل راه است یک بغض کال یک کاغذ سپید یک سپید سرد یک گام دیگر ای مرد تا باور بهار یک برف دیگر راه مانده است . شعری که نوشتی خیلی خیلی قشنگ بود .خورشید خانوم خورشیدی به پهنای آسمان به ذهنم آویختی ، البته خورشیدی بی هیچ سایه ای . به هر حال مرسی از اینکه منو میخونی و مرسی که نظرای قشنگ میدی . توی این برهوت اگه این وبلاگ نبود حتما ..نمی دونم حتما چی ولی من کلا دیگه به اون دستی که از پشت دیوارهای آسمان قرارست بیاید اعتمادم رو از دست دادم یا شاید یه جورایی احتیاجی بهش ندارم ...دارم زر می زنم فهمیدم .

شمسی خانوم

چی ؟؟؟؟؟ .... نداری؟؟؟؟ اگه وبلاگ ما رو بخونه چی می گه پس؟؟؟ بهش بگو شمسی خانوم گفت که من (آتوسا!) دارم دارم خوبشم دارم! ای وای!!!ببخشيدا!!!!!يه خورده جوگير شدم!!! ولی حتما بهش بگو... نه به اين بی تربيتی که من گفتم.... يه جوری بهش بگو که بگه عجب دوست با کمالات و باتربيتی داری! ديگه همش با همين دوستت رفت و آمد کن!!!خوب؟؟؟

آزاده

سلام خانوم گل. ممنون که بهم سر زدی. فقط می شه دوباره لطف کنی و بيای ادامه مطلبمو که اضافه کردم رو بخونی و ايندفعه نظرتو کامل تر برام بگی. ممنون از لطفت.