اين نوشته اونه. چرا ميذارمش تو وبلاگم نميدونم. غلاطای تایپيش رو هم نگرفتم. بذار همونجور که من خوندم شما هم بخونينش!

سلام

امروز چه روز عجیبی بود ، نمیدونم باید بگم جای تو خالی یا باید بگم چرانبودی .

به هر حال روز بسیار عجیبی بود ، پر از حس های متفاوت گاهی دلم میخواست اینجا باشم گاهی دلم میخواتس هیچ جائی نبودم ، گاهی پراز دلهره بی معنی ، گاهی پر از نشاط مثل یه کودک بی خیال ، گاهی پر از خشم از فرصتهای از دست رفته گاهی پر از امید به روزهای آینده .

امروز روز عجیبی بود .

دلم میخواست خودم باشم خودم باشم با خودم و با بی خیالی هر چه تمامتر چه از سرما چه از زندگی چه از سن و چه از خودم رها باشم ، دلم میخواست باشم روی برفها باشم و خودم رو رها کنم تا پاهام عرجا رفت بگم مرسی .

دلم میخواست روی زمین باشم اما پروازگونه مثل برفها رها باشم از اسم و رنگ .

کاش میشد تا بدونی نیاز های من به وجود تو و باور من به این نیاز خیلی بالاتر از عشق های زمینی و هوسهای هوائیه ، کاش میشد تا بدونی برای لحظه های بیکسی خودم چه نقشه هائی رو با حضور تو بارها طراحی کردم و بارها تعغییرات لازم رو بهش دادم و ای کاش میدونستی تو و حضور تو چقدر حجم بالائی از ذوق رو در من ایجاد میکنه اونقدر زیاد که که در قالب هیچ چیز نمیگنجه حتی ، شعر .

حتما میپرسی خوب چرا من ؟

من هم همین سئوال رو دارم چرا تو ، من خودم آدم ساده ای هستم و تو هم حتما خودت رو مثل هزارارن هزار دیگه میدونی و شاید علت همینه که ما خودمون رو مثا هزاران هزار دیگه میدونیم و از زیبائی بی حد و حصر درون خودمون غافل موندیم ، شاید این همه بیاعتنائی به درون خودمون باعث شده تا همه چیز رو در قالبهای صفر و یک و منطق محض بسنجیم و شاید اشکال ما همینجاست .

امروز از کسی شنیدم که :باید به دلت مراجعه کنی ." چرا ما همیشه میگیم نه ، پوسید این دل از بس که تو سری خورد و وارخورده شد آخر .

دلم میخواد حس کنی ؛ دلم میخواد بوی دریا رو تو دلت حس کنی دلم میخواد شناور بشی روی تمام ابرها و دلم میخواد باورت رو در کنار پنجره ای به منظره بهاری باغ دلت خیره کنی . چرا ؟ چون خیلی تلاش میکنم که بگم من این حس رو دارم و نمیتونم منتقلش کنم ، بیکسی من هم از همین جا شروع شد ، اما تو رو دیدم که با این واژه ها داری زندگی میکنی و با این حس داری نفس میکشی ولی میپرسی کجاست اون وسیله ای که بشه فهمید این همه حس در من چرا و کجاست کسی که بینه این حس ها رو ؟

فقط یک قدم لازمه تا از این منطق بی دل فاطله بگیری ، فقط باور کن . مطمئن هستم که همه چیز بعدا سر جای خودش قرار میگیره مثل حالا مثل دیروز

/ 0 نظر / 2 بازدید